Kurumsal

Ana Sayfa / Kurumsal
Kurumsal

Deniz Yapı, 2005 Yılında Türkiye’mize katma değer üretecek projeler geliştirmek, inşaa etmek üzere kuruldu. Kısa sürede elde ettiği sinerji ve üretim kapasitesi ile başlayan ve her gün yeni başarılarla büyüyen başarı hikayesi oluşturuldu. Kısa sürede proje geliştirilen bölge fiyatlamasına ve yaşam kültürüne pozitif katkılarda bulunuldu.

Deniz Yapı arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış alanlarında hizmet vermeye devam ediyor. Deniz Yapı; insan psikolojisini ve yaşam alışkanlıklarını olumlu etkileyen, pozitif enerji veren, mutluluk ve huzur sağlayan yaşam alanları yaratmak için çalışıyor.

Gerek konut, gerekse ticari ve sanayi projeleri ile Deniz Yapı bu ülkenin geleceğine inanan bir proje firması olarak içinden doğduğu toplumun ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak kaliteli bir yaşam kültürü oluşturmaya yönelik çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Biz Türkiye’nin Geleceğine Güveniyoruz… DNZ Yapı olarak biz ülkemize, iş dünyamızın girişimciliğine ve cesaretin, devletimize ve tarihimize güveniyoruz. Bu güvenle yaklaşık 1 milyarlık bir yatırımı hayata geçiriyoruz.

İnanıyoruz ki “Çalışan ve Üreten Türkiye” dünya konjonktüründe çok daha iyi ve çok daha güçlü olacak. işte bu nedenden dolayı DNZ Marmara, Türkiye Sanayisinin merkezinde, tüm ulaşım yollarının kilit noktasında, Yılport Uluslar Arası Lojistik Limanına sadece 10 dakika mesafede hayata geçiyor.

DNZ Marmara ile Türkiye’de ilk defa, bir sanayi Sitesi projesi, aynı zamanda bir İş merkezi mimarisinde ve içeriğinde üretiliyor. Uluslar arası iş çevrenizle profesyonel bağlantılar kurun ve kazanca çevirin diye...


Türkiye’nin kalbinde modern bir sanayi ve iş merkezi

Türkiye’nin Sanayi Başkenti Körfez’de, tüm ulaşım imkanlarının merkezinde modern inşaat teknolojisi ve mimarisi ile yepyeni bir iş ve sanayi merkezi yükseliyor. DNZ Marmara ile Sanayi Siteleri mimarisi ve planlamasına farklı bir anlayış geliyor.

Şimdi hem üretiminizi hem merkez ofisinizi, hem pazarlamanızı hem dış ticaretinizi tek merkezden, Türkiye’nin ana arterlerinin kilit noktası Dilovası’ndan yapabilirsiniz. Tek merkezden tüm birimlerinizi yöneterek hem giderlerinizi düşürecek hem verimliliğinizi arttıracak hem de marka değerinizi yükselteceksiniz.

DNZ Marmara ile Türkiye’de ilk defa, bir sanayi Sitesi projesi, aynı zamanda bir İş merkezi mimarisinde ve içeriğinde üretiliyor. Uluslar arası iş çevrenizle profesyonel bağlantılar kurun ve kazanca çevirin diye...


Kazancın Berekete Dönüşeceği Bir İş Merkezi... Neden Dnz Marmara ? Bir sanayi ve iş merkezi düşünün ki, özgün ve modern mimarisiyle emsallerinden farklılaşsın. Üstelik hem ekonominin kalbinde, hem de sanayinin merkezinde yer alsın. hem üretim yapabileceğiniz, hem de misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir konsepte sahip olsun.

Dnz Marmara; Modern çizgileri, güçlü mimarisi ve gelişmiş inşaat teknikleriyle Türkiye’nin geleceğine güven veren bir proje. Yeni Türkiye’nin mimarları, geleceğin sanayi ve iş merkezi konseptini Dnz Marmara için tasarladı. Esnek metre kare kullanım alanları, alt ve üst yapısı çözülmüş iş merkezi kalitesinde bir sanayi sitesi. Onlarca sektör, Türkiye’nin en seçkin yüzlerce firması ile komşu olma fırsatı. Şimdi siz de kazancın berekete dönüşeceği bu yeni çağın iş merkezi ve sanayi sitesinde yerinizi alın.