Konum

Ana Sayfa / Konum

Proje Konum Haritası
  • Türkiye’nin karayollarının kavşak noktasında…
  • Türkiye’nin hava taşımacılığının yanı başında…
  • Türkiye’nin en büyük gümrüklü limanlarına komşu…
  • Türkiye’nin tüm tren yolu taşımacılığının durak noktasında...
Dilovası Görseli
Dilovası

Türkiye'nin en yoğun sanayileşme bölgesi olan Dilovası... 40 milyon m2 sanayi arazisi, yüzlerce fabrika ve üretim tesisine komşu sanayi ve iş merkezi konseptinde bölgeye hitap eden tek proje. Yıllık 24 milyar dolarlık üretim kapasitesi ile ekonomimizin itici gücü Dilovası. Dnz Marmara, Dilovası'nın en kilit noktasında yer alıyor.

Projemize: 8km
TEM Görseli
TEM/E-80

Türkiye'nin en uzun ve en modern otabanı TEM (E-80) projemize sadece 7 kilometre uzaklıkta. Üstelik Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve bağlantı yolları ile Osman Gazi Köprüsüne bağlanan yeni otobana da sadece 5 kilometre uzaklıkta. DNZ Marmara, tüm otoyol ve bağlantı yollarına yakınlığı ile sizin ve müşterilerinizin kolaylıkla ulaşabilmesi için tasarlandı.

Projemize: 7km
Yılport Görseli
Yılport

Türkiye'nin en modern lojistik limanına sadece 9 kilometre mesafede. Siz sadece işinize odaklanın. Gerisi DNZ Marmara'nın size sağladığı fırsatlarla, lokasyonun sağladığı avantajlarla kolaylıkla hallolacak.

Projemize: 9km
Sabiha Gökçen Görseli
Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı

Anadolu Yakası'nın uluslararası hava alanı Sabiha Gökçen, projemize sadece 32 kilometre uzaklıkta. Uluslararası müşterilerinizi burada karşılayabilir ve zaman kaybetmeden iş yerinize ulaştırabilirsiniz.

Projemize: 32km
Yavuz Sultan Selim Köprüsü Görseli
Yavuz Sultan Selim Köprüsü

Yeni Türkiye'nin en büyük yatırımlarından biri olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü, DNZ Marmara projemize 78km uzaklıkta. Kuzey Anadolu Otobanı ve bağlantı yolları ise 5km yakınımızdan geçiyor.

Projemize: 78km
Teknopark Görseli
Teknopark

Türkiye'nin inovasyon merkezi teknopark, projemize sadece 32 kilometre mesafede. Türkiye'nin en değerli bilgi ve üretim desteğine hızlıca ulaşabilir, kendi üretiminizde de bu verimliliği yansıtabilirsiniz. DNZ Marmara merkezi konumu ile size tüm bilgi ve desteğe ulaşacağınız kolaylığı sağlıyor.

Projemize: 32km
Osman Gazi Köprüsü Görseli
Osman Gazi Köprüsü

Türkiye'nin en uzun asma köprüsü olan ve körfezin 2 yakasını bir araya getiren Osman Gazi Köprüsü, projemize sadece 8km uzaklıkta. Gerek Anadolu'dan Avrupa'ya, gerekse Avrupa'dan Anadolu'ya geçişte hem merkezi konumu hem de geçiş kolaylığı sağlması nedeni ile uluslararası ticaret yolunun kesişme noktasınzdayız

Projemize: 32km
Marin Türk Görseli
Marin Türk

F1 pisti, Viaport, Marin Türk yat limani gibi eğlence merkezleri de projemize sadece 34 kilometre uzaklıkta. Yabancı misafirlerinizi ağırlayacağınız bir yer aramak için fazla uzağa gitmenize gerek yok. DNZ Marmara merkezi lokasyonu ile hizmetinizde.

Projemize: 34km